Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
para se te aplikoni!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 19.08.2008 15:20
Studio51 Studio51 ist offline
 
regjistruar: 27.12.2007
postime: 9
Standart ofroj vend pune ne hoteleri ne Dubai

Dy poste pune per ne Dubai , ne fushen hoteleri . vajze / djal

te zotroje anglishten dhe te jete i prezntueshem ne kontakt me klientelen.Tel. : 069 21 59 999 - tirane


Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"