» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Tendera & Ankande
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Tendera & Ankande
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 16.07.2008 19:36
SOS SOS ist offline
 
regjistruar: 15.12.2005
postime: 8
Standart Tirane, shpallje SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi

SOS Fshatrat e Fėmijėve
Shqipėri
NJOFTIM PĖR TENDER
Tiranė me, 17/07/2008

1- Autoriteti Kontraktor
SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, Zyra Nacionale
Tel/Fax:+355 4 2 378 517
Adresa: Rruga:”Pjetėr Budi”, Pallati:”Klasik Konstruksion”, Shk.1, Ap.16 Tiranė

2- Lloji i proēedurės sė prokurimit: TENDERIM I HAPUR

3- Objekti i prokurimit: “Blerje mallrash ushqimore”.

4- Fondi limit: 12,019,000 (dymbėdhjetė milion e nėntėmbėdhjetė mijė ) lekė.

5- Afati i kontratės: 12 muaj nga data e nėnshkrimit tė Kontratės.

6- Nė kėtė tender pranohen tė marrin pjesė firmat furnitore me seli nė Tiranė.

7- Data e zhvillimit tė tenderit: 12/08/2008, ora 10.00, Vendi: Zyra Nacionale, Adresa: Rruga: ”Pjetėr Budi”, Pallati: “Klasik Konstruksion”, Shk.1, Ap.16 Tiranė.

8- Tė interesuarit duhet tė tėrheqin pranė Zyrės Nacionale gjithė dokumentacionin pėrkatės ēdo ditė nga ora 10.00 – 12.00.

9- Afati i fundit i pranimit tė dokumentave: 16/08/2008, Ora: 10.00, Vendi: Zyra Nacionale, Adresa: Rruga: ”Pjetėr Budi”, Pallati: “Klasik Konstruksion”, Shk. 1, Ap. 16 Tiranė.

Tel. : 04 2 378 517
__________________
SOS-Fshati i Femijeve Shqiperi
Rr. "Hermann Gmeiner" Sauk, Tirane
Tel./Fax 04 3 54680Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"