prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 07.02.2014 14:37
FRIGOALB SH.P.K FRIGOALB SH.P.K ist offline
 
regjistruar: 25.10.2013
postime: 4
Standart Tirane, ofroj vend pune part time RECEPSIONISTE

FRIGOALB SH.P.K
Kerkon te punesoje nje vajze ne pozicionin Recepsioniste me orar te plote.
Te kete eksperience ne fushen e marketingut,gjithashtu njohuri baze ne web design.

Te interesuarat te kontaktojne ne Nr. +355 4 2256 707
Email: info@frigoalb.com
Adresa:Rr:"Dritan Hoxha" Perballe ProCredit Bank, Laprake

Tel. : +355 4 2256 707Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"