» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Faqe shqiptare nė internet
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Faqe shqiptare nė internet
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 19.05.2008 16:11
s138942 s138942 ist offline
 
regjistruar: 18.02.2008
postime: 45
Standart Shqip Sms . . . Dergo sms falas ne Shqiperi, Kosove dhe ne Bote.

Deshironi te dergoni sms falas por jeni te lodhur duke kerkuar sitet nga mund ti dergoni pa pasur rezultat.
Tani neve ju mundesojme qe me nje klik te gjeni gjith metodat dhe linket nga mund te dergoni sms ne kete blog: http://shqipsms.blogspot.com/


SMS FALAS http://shqipsms.blogspot.com/ SMS FALASOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"