» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Elektro-shtėpiake
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Elektro-shtėpiake
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 18.12.2013 14:04
Spanjolli100 Spanjolli100 ist offline
 
regjistruar: 18.12.2013
postime: 1
Standart Elbasan, shes Salle interneti 170.000 Leke

Salle interneti, 7 Kompjutera Siemens me garanci 5 muaj, tavolina per 10 vende kompjuterash,karrike 8 cope,1 printer,dhe te gjitha te tjerat te kompletuar,i shes per arsye personale

Tel. : 0695663766

Cel. : 0695663766Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"