Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
para se te aplikoni!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > kėrkoj vend pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 14.05.2014 21:51
shb shb ist offline
 
regjistruar: 06.11.2012
postime: 6
Standart Tirane, kerkoj vend pune Infermiere

Kam mbaruar fakultetin e infermierise (shteteror)
Kam 5 vjet eksperience pune ne spital shteterore dhe nje vit ne klinike dentare.

Jam anetare e Urdherit Infermierore.

Kerkoj te punesohem ne ndonje klinike mjeksore, dentare ose qerdhe.

Jam e afte te punoj ne grup dhe kam afteri te mira komunikimi.
Te interesuarit te kontaktojne ne
Nr.0692504558

Cel. : 0692504558Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"