Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - pėr shitje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 05.02.2014 19:49
Homeplus Albania Homeplus Albania ist offline
 
regjistruar: 04.01.2013
postime: 57
Standart Tirane, shes apartament 2+1 102 m² 78.000 Euro (Rr.Kavajes)

Zona/Rruga : Rr.Kavajes

Shitet apartament ne rrugen e Kavajes, prane qendres Globe. Hapesira 2+1+2 tualete+ballkon, kuzhina e vecante, me sip. 102 m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, me ashensor dhe me punime cilesore. Orientimi Jug dhe Veri. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per te vizituar pronen.

Cmimi 78.000 euro.

Tel. : www.homeplus.al

Cel. : 0682084206
__________________Cel: 0682084206
www.homeplus.alOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"