» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - pėr shitje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Objekte banimi - pėr shitje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 05.11.2013 16:20
Shitje online Shitje online ist offline
 
regjistruar: 28.09.2013
postime: 2
Standart Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 64 m² 50.000 Euro (Tek Medreseja, Prane Drejtorise se Ujesjellesit)

Zona/Rruga : Tek Medreseja, Prane Drejtorise se Ujesjellesit

Prane Drejtorise se Ujesjellesit, dhe Medresese, shitet 2+1, sip 64 m2. Aktualisht e dhene me qera, dalje ne unaze. Mundesi parkimi ne zone, kati 5, pallat ekzistues. Cmimi 50000 euro, i diskutueshem.

Cel. : 0692038373Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"