prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 14.06.2013 11:58
Elite.Jobs Elite.Jobs ist offline
 
regjistruar: 10.10.2012
postime: 8
Standart Tirane, ofroj vend pune Operator/e telefonik

Kerkesat per cilesite e kandidateve jane

Kandidati duhet te njohe shume mire, ne te folur dhe ne te shkruar gjuhen angleze.
Te kete eksperience pune mundesisht ne call center-inbound&outbound.
Te kete njohuri te mira te programeve baze kompjuterike.
Te jete krijues dhe te kete guxim per te cuar idete e tij/saj perpara.
Te kete aftesi per te punuar ne grup.Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV-ne e tyre ne adresen Elektronike:

jobs.elitetr@gmail.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"