Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
para se te aplikoni!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 19.07.2014 22:27
SHKOLLE PRIVATE SHKOLLE PRIVATE ist offline
 
regjistruar: 15.05.2010
postime: 12
Standart Tirane, ofroj vend pune Mesuese per ciklin FILLOR

Shkolle Private

Kerkon Mesuese per ciklin FILLOR

Preferojme te kene eksperience pune mbi 8 vjet ne arsimin shteteror apo edhe ate privat.
Dergoni CV me foto ne adresen e e-mailit: kristaqrama@live.com
deri me 30 Qershor 2014
Mbas kesaj date nisin intervistat.

Tel. : 04 244 13 13

Cel. : 067 20 40 202Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"