» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Automjete & Motora & Mjete lundrimi & Rent a Car > Pjesė kėmbimi & kėrkesa pėr blerje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Pjesė kėmbimi & kėrkesa pėr blerje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 04.06.2013 23:41
LION GAS SERVIS LION GAS SERVIS ist offline
 
regjistruar: 02.06.2013
postime: 1
Standart Tirane, shes IMPJANTE GAZI PER MAKINA

Tregtojme impjante gazi me shumice dhe pakice te markave me prestigjoze ne treg.
Distributor dhe perfaqesues i Star gas,Autogas Italia,Atiker,Gas Itali,Zavoli,etj.
Prej me shume se nje viti kemi hedhur ne treg me shume sukses impjantet per makinat me injeksion direkt si,TSI,FSI,TFSI te cilat jane teknologjia e fundit.
Te gjithe sistemet, pjeset ,bombulat e gazit dhe aksesoret jane te pajisur me certifikate cilesie europiane dhe garancia eshte e njejte si ne gjithe europen.
Ofrojme asistence dhe trajnim per te gjithe bashkepunetoret tane.

E/mail: ivilion1980@yahoo.com
Cel. : 0682144077
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  saving (1) (2).jpg
S: 84
Madhesia:  25.8 KB  
__________________Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"