» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Automjete & Motora & Mjete lundrimi & Rent a Car > Mjete lundrimi & Marina
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Mjete lundrimi & Marina
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 31.05.2013 11:42
MAW Agency MAW Agency ist offline
 
regjistruar: 16.03.2012
postime: 31
Standart Lezhe, shes motoskaf SMARTLINER dhe SELVA

Kompania “ALMARINE”Sha, njofton se ka hedhur ne tregun shqiptar per te shitur mjete lundruse dhe motorra nga markat SMARTLINER dhe SELVA te pajisura me dokumentat perkates.Per me teper na vizitoni ne adresen tone te internetit www.almarine.al ose kontaktoni: nr e cel 0662065500.

Tel. : 0662065500

Cel. : 0662065500
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  01.jpg
S: 933
Madhesia:  46.7 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  02.jpg
S: 458
Madhesia:  23.6 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  03.jpg
S: 532
Madhesia:  6.6 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  04.jpg
S: 168
Madhesia:  9.3 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"