» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - pėr shitje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Objekte banimi - pėr shitje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 24.01.2014 11:27
Business Solution Business Solution ist offline
 
regjistruar: 27.05.2013
postime: 26
Standart Okazion ne Tirane, Shitet apartament ne Rr. e Elbasanit , 2+1+A+BLK Kati 4, 90 m² 99.000 Euro

Shitet apartament mjaft i mire ne pallat te ri, mbas Shkolle se Mesme te "Gjuheve te Huaja", prane parkut te Liqenit. Eshte i organizuar mjaft mire me dy dhoma gjumi, me sallon te gjere dhe kuzhine.
Apartamenti disponon nje mobilim komode i cili perfshihet ne cmim.

Ndodhet ne katin e 4 dhe ka orjentim jug-perendim me pamje te qete nga gjelberimi i parkut te liqenit.

Pallati eshte cilesor me ashensore dhe ndodhet ne zone te qete.
Disponon Hipoteke.


klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  1.jpg
S: 61
Madhesia:  86.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  2.jpg
S: 59
Madhesia:  84.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  3.jpg
S: 52
Madhesia:  123.9 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  4.jpg
S: 52
Madhesia:  91.1 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  5.jpg
S: 39
Madhesia:  70.9 KB  

__________________
Mob: 068 60 60 107 / 069 68 444 31
E-mail: info@abs.al
Web: www.abs.al
Adresa: Rr. e Kavajes, Condor Center, Kati II, Tirane, Albania
Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"