» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Automjete & Motora & Mjete lundrimi & Rent a Car > Motora
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Motora
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 18.05.2013 02:46
ke_ni ke_ni ist offline
 
regjistruar: 11.05.2013
postime: 1
Standart Tirane, shes Tricikel Motorre tricikel me kosh EM-72

Motorre tricikel me kosh EM-72 , 750 cc. Ne gjendje shume te mire teknike dhe me dokumenta te rregullta. cel. 0693567495

Cel. : 0693567495
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  SAM_0101.JPG
S: 679
Madhesia:  64.1 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  SAM_0090.JPG
S: 664
Madhesia:  62.1 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  SAM_0094.JPG
S: 591
Madhesia:  59.4 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"