» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - pėr shitje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Objekte banimi - pėr shitje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 27.04.2013 12:09
neralda neralda ist offline
 
regjistruar: 18.04.2013
postime: 4
Standart Pogradec, shes Vile 2 Kateshe , 125 m² 30.000 Euro

Okazion
Shitet nje shtepi ne Udenish, Pogradec.
Siperfaqja totale 125 m2 , nga keto 80 m2 jane banese.
Shtepia eshte 2 kateshe e pa paperfunduar(kati i pare i perfunduar) me oborr perreth .
Vendodhje perfekte vetem 200 m larg liqenit.
Shtepia eshte me dokumenta te rregullta dhe e ndertuar per 5 kate.

Cmimi : 30.000 euro (i diskutueshem).

Cel. : 0696300820 / 0672066651Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"