» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > kėrkoj vend pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek kėrkoj vend pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 31.03.2013 20:45
ALTIN MANI ALTIN MANI ist offline
 
regjistruar: 31.03.2013
postime: 2
Standart Tirane, kerkoj pune

kerkoj te punesohem si bojaxhi,gipse,patinime,grafiato etj.. persa i perket lyerjeve.
kam punuar ne itali,greqi dhe shqiperi.
kam eksperienc pune ne kete fushe.
kerkoj te punesohem ne tirane,durres dhe jasht Shqiperise nese mundet.

faleminderit

Cel. : 0695784102Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"