» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Turizėm
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Turizėm
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 31.03.2013 13:33
Marled.al Marled.al ist offline
 
regjistruar: 14.08.2012
postime: 42
Standart Pushime verore ne Mallorca

Pushime verore ne Mallorca

Rezervoni ne info@marled.al ose +355 69 65 87 554

Palma de Mallorca - All Inclusive - Belvedere Hotel 3* - nga 720 Euro/7 nete
http://marled.al/pushime-ne-palma-de-mallorca-belvedere-hotel/

Arenal - All Inclusive -Luna Park Tropikal Hotel 3* - nga 640 Euro/7nete
Hotel vetem per te rinj

http://marled.al/pushime-ne-mallorca-arenal/

Palmanova - All Inclusive - Ibersol Son Caliu Mar & Beach 4* - nga 980 Euro/7nete
http://marled.al/pushime-ne-mallorca-palmanova/
Magalluf -All Inclusive - Marina Pax 3* -nga 815 Euro/7nete

http://marled.al/pushime-ne-mallorca-magalluf/

Playa de Palma - All Inclusive - Gran Fiesta 4* - nga 1035 Euro/7nete

http://marled.al/pushime-ne-mallorca-playa-de-palma/


Te gjithe cmimet perfshijne:

  • Fluturimi charter
  • Transporti aeroport - hotel
  • 7 nete akomodim
  • Pakete All Inclusive
  • Transporti hotel - aeroport


Kontaktoni info@marled.al per me shume informacion dhe oferta te metejshme.
http://marled.al/pushime-verore-2/Cel. : +355 69 65 87 554
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Gran-Fiesta-Pool-7.jpg
S: 32
Madhesia:  114.7 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"