» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Mobilje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Mobilje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 16.02.2008 21:30
gerti1 gerti1 ist offline
 
regjistruar: 16.02.2008
postime: 1
Standart Tirane, shes shitje makineri druri italjane prodhim i viti 2002 13.000 Euro

1 makineri skuadrimi frezee-2 plan zgroses-trapan-3 sharre shirit-MORSETA-kompresor-bango pune

Cel. : 0692554006 ose 0692484378Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"