prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 13.02.2008 16:25
FBSH - DN FBSH - DN ist offline
 
regjistruar: 13.02.2008
postime: 1
Standart Tirane, ofroj vend pune Punonjes Social ; Psikolog

LAJMERIM PER VENDE TE LIRA PUNE
Shoqata “Fėmijėt e Botės dhe tė Shqipėrisė – Tė Drejtat e Njeriut” nje organizate qe ofron sherbime sociale per femijet ne risk dhe familjet e tyre kryesisht ne zonen e Kinostudios me qellim parandalimin e trafikimit dhe braktisjes shkollore dhe fenomenit femije rruge, kėrkon tė punėsojė pėr pozicionet vakante si mė poshtė

Punonjės Social
Pėrgjegjėsitė kryesore:
  • Identifikimi i fėmijėve nė rrezik dhe familjeve nė nevojė.
  • Drejtimi dhe ndjekja e problematikave tė fėmijėve dhe familjeve nėpėrmjet vizitave ne terren.
  • Referimi dhe shoqėrimi i pėrfituesit ne lidhje me nevojat e tyre ne institucionet pėrkatėse ( psh: qendra shėndetėsore, zyra pune, mini-bashki etj)
  • Identifikim dhe ndjekje e fėmijėve problematik ne shkolla.


Kualifikimi i kėrkuar :

o Diplome universitare , dega Punonjės Social
o Aftėsi shume te mira komunikuese
o Dėshire dhe pėrkushtim pėr punėn e orientuar nga pėrfituesit
o Njohje e gjuhėve te huaja , preferohet Anglisht
o Aftėsi te mira kompjuterike


Psikolog

Pėrgjegjėsitė kryesore:
  • Pritja, Kėshillimi dhe ndjekja e sistemit te referimit pėr te gjitha rastet problematike qe vijnė ne qendėr.
  • Ndjekja dhe kėshillimi I fėmijėve me probleme.
  • Regjistrimi dhe mbajtja e te dhėnave ne njė sistem Data – Base (update)
  • Organizon trajnime me gratė dhe nenat e reja te komunitetit.
  • Pėrgatit materialet e nevojshme pėr kėto trajnime.

Kualifikimi i kėrkuar :

o Diplome universitare , dega Psikologji Klinike
o Aftėsi shume te mira komunikuese
o Dėshire dhe pėrkushtim pėr punėn e orientuar nga pėrfituesit
o Aftėsi shume te mira kompjuterike , specifikisht Access
o Aftėsi shume te mira ne te shkruar dhe analiza statistikore.
o Anglishtja ne nivel shume te mire.

Te interesuarit te dėrgojnė CV dhe njė letėr interesimi ne adresėn e internetit fbsh_dn@yahoo.com ose ne adresėn postare Rr: Niko Avrami, No 28 ( pranė shkollės 9 – vjeēare Bajram Curri) brenda datės 25 Shkurt 2008.

Tel. : 04 378 192Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"