» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Bebet dhe Fėmijėt
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Bebet dhe Fėmijėt
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 24.05.2013 17:53
Eneraldo Eneraldo ist offline
 
regjistruar: 02.07.2012
postime: 2
Standart kerkoj pune si edukatore & babysiter

jam edukatore per femije nga mosha 1 deri ne 4 vjec ,me eksperience pune disa vjecare ne cerdhe shteterore,kerkoj pune si edukatore ose babysiter me orar te plote ose part time.[/b]

Cel. : 0672558084Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"