» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Turizėm
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Turizėm
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 20.02.2013 12:52
Sky Tour Sky Tour ist offline
 
regjistruar: 25.06.2012
postime: 377
Standart Oferta pranverore pėr tė gjitha destinacionet nė Itali.

klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  858748_563743983650008_2133472987_o.jpg
S: 31
Madhesia:  113.1 KB  
__________________


Rruga Mine Peza (perball Vila Tafaj)

Tel : 00355 4 45 03 553

Cel : 069 32 80 520
Cel 2 : 069 87 96 516

skype: skytour.albania

info@skytouralbania.com

www.skytouralbania.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"