» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > oferta pune Premium
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek oferta pune Premium
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 01.03.2013 12:41
Albanian HR Solutions Albanian HR Solutions ist offline
 
regjistruar: 07.07.2011
postime: 380
Standart Tirane, ofroj vend pune Audit i Brendshėm

Kompania "Albanian HR Solutions" ėshtė njė kompani e re e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore

Ne jemi duke kėrkuar kandidatė pėr pozicionin e "Audit i Brendshėm"

Qellimi i Pozicionit: Auditi i Brendshėm do tė kryejnė kėrkime dhe hetime proceduriale, analiza, dhe vlerėsime nė lidhje me funksionin e auditimit tė brendshėm.
Raporton: Administratori

Detyrat/Pergjegjėsitė:
• Analizon dhe mbėshtet nė analizėn gjatė auditimit tė njė departamenti apo njėsie tė shoqėrisė.
• Kontrollon dhe vlerėson veprimtaritė e njėsive tė shoqėrise si dhe punėn individuale tė punonjėsve tė shoqėrise pėr tė pėrcaktuar pėrputhshmėrinė me rregulloret, standartet, procedurat dhe politikat e shoqėrisė.
• Zhvillon dhe menaxhon sistemin e informatizuar tė regjistrimit dhe raportimit te auditit tė brendshėm.
• Kryen kontrolle dhe verifikime tė procedurave tė ndjekura gjatė proceseve tė punės nė cdo njėsi tė shoqėrisė si dhe pėrpilon raportet pėrkatėse.
• Bashkėrendon dhe menaxhon angazhimin e njėsive apo punonjėsve pėrkatės nė procesin e kryerjes sė auditimit tė brendshėm.
• Mbledh, analizon dhe vlerėson tė dhėnat e siguruara gjatė procesit tė auditimit dhe pėrpilon raporte informative pėr drejtuesit e shoqėrisė.
• Ndjek dhe kontrollon zbatimin e vendimeve tė auditimit tė miratuara nga Drejtori

Kualifikime/ Kėrkesa:
• Diplomė Universiteti nė njė nga degėt e Fakultetit Ekonomik.
• Eksperienca te mėparshme nė fushėn e Financės, 3-5vjet.
• Njohje tė mirė tė Gjuhės Angleze.
• Aftėsi tė mira kompjuterike, Njohja e Programeve tė paketės Office

Kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimet e tyre pėrpara dt. 28.02.2013 nė adresėn elektronike: contact@hres.al.

*Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni do tė njoftohen pėr intervistė.

Me ne mė tė sukseshėm!

Tel. : +35544530154
__________________


- Albanian HR Solutions sh.p.k.
- Adresa: Rr. Ramazan Shijaku,P.26, Shk.1, K.2,Tirane, Shqiperi
- Website: www.ahrs.al
- Tel/fax: +35544530154Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"