Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
para se te aplikoni!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 28.01.2013 09:43
SALLON BUKURIE 2012 SALLON BUKURIE 2012 ist offline
 
regjistruar: 28.01.2013
postime: 1
Standart Tirane, ofroj vend pune Parukeri

Kerkohet nje vajze me eksperience pune, per te punuar prane nje Salloni Bukurie ne Rrugen Don Bosco Tirane,si ndihmes parukiere.
Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr celulari:
0672934301

Cel. : 0672934301


Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"