Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - pėr shitje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 28.02.2015 11:31
Real Estate "INF 93" Real Estate "INF 93" ist offline
 
regjistruar: 08.01.2007
postime: 48
Standart Apartamente Per Prenotim

APARTAMENTE TE REJA PER PRENOTIM


·PALLAT I RI TEPER CILESOR.
NE ZONEN ME TE QETE TE TIRANES, NGJITUR ME PARKUN E MADH, PRANE STADIUMIT "QEMAL STAFA"

Prenotimi i nje apartamenti ketu perben nje investim me teper leverdi,
te sigurte dhe me vlera per te ardhmen.
Cmimi: Duke filluar me 1650 euro/m2 per katin III banim dhe ne rritje sipas katit deri ne 1910 euro/m2 per katin XXII.
- Apartamente 1+1 95 m2
- Apartamente 2+1 127 m2, 142 m2, 150 m2
- Apartamente 3+1 245 m2
“TE PARET ZGJEDHIN...”
PALLATI PERFUNDON QERSHOR 2015

· PRANE STADIUMIT “DINAMO”
Filloj ndėrtimi i njė pallati tepėr cilėsor
Apartamente:
- 1+1 sip. 50 m2, 62 m2
- 2+1 sip. 83 m2, 93 m2, 96 m2, 112 m2
- 3+1 sip. 118 m2, 120 m2

- Dyqane ne shitje
Tani mund tė zgjidhni tipin e apartamentit mė tė mirė.
Tė parėt pėrherė fitojnė.
Ēmimi: 2000 euro/m2. Per dyqane Cmimi 6000 Euro/m2.
I diskutueshėm sipas mėnyrės sė pagesės.

PERFUNDON DHJETOR 2015
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Pamje 3D te pallati Ambasador.jpg
S: 123
Madhesia:  41.5 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Pamje 3D te pallatit.jpg
S: 99
Madhesia:  41.7 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Untitled_Page_1.jpg
S: 40
Madhesia:  44.8 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Untitled_Page_3.jpg
S: 32
Madhesia:  41.4 KB  
__________________


Agjensia "Inf 93"
Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane
Tel: 04 2230 515
Fax: 04 2249 522
Mob: 068 20 50 444
e-mail: inf93@albaniaonline.net
web: www.inf-93.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"