» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznesi
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznesi
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 15.07.2009 09:40
soen soen ist offline
 
regjistruar: 09.01.2008
postime: 8
Standart License Iata Per Agjensite Ajrore

Disponoj License IATA - UFFTA qe sherben per hapjen e Licensimin e agjensive Ajrore e Turistike .
Bileta avioni ,Agjensi IATA .
Ne se jeni te interesuar kontaktoni .
Tel. : 04 2 356 091Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"