prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 18.12.2012 09:49
AA LTD AA LTD ist offline
 
regjistruar: 05.10.2010
postime: 4
Standart Ofroj vend pune: INXHINIER MEKANIK

KERKOHET:
INXHINIER MEKANIK
PROFILI: KONSTRUKSIONE METALIKETe dhenat e kerkuara:
- Te kete mbaruar shkollen e larte profili inxhinieri mekanike
- Te kete eksperience pune ne zbatimin e projekteve industriale
- Te kete eksperience pune ne grup
- Te njohe mire Anglisht
- Te kete patente automjeti


Dergoni CV tuaja ne adrese: albanialtd@gmail.com se bashku me nje leter interesimi rreth pritshmerive tuaja.Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"