» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 11.12.2012 17:04
White Dream SPA & WELLNESS White Dream SPA & WELLNESS ist offline
 
regjistruar: 06.12.2012
postime: 1
Standart Tirane, - MASAZHE NE SPA LUKSOZE

Fizioterapist me eksperienca perėndimore
ofron shėrbime masazhi

-Masazh Relaksues :Ndihmon pėr tė liruar nga stresi
dhe lodhja dhe na bėn tė ndihemi mė tė pėrkėdhelur dhe tė ēliruar.
Zonat nė tė cilat stresi akumulohet mund tė jenė shumė: nga koka
te qafa, te krahėt, shpatullat, kėmbėt.Falė njė masazhi tė tillė rritet
fleksibiliteti i trupit, pėrmirėsohet qarkullimi i gjakut, stimulohet fluks
i energjisė si dhe kontribuon pėr krijimin e njė ndjesie vitaliteti intensiv.

-Masazh Anticelulit : Njė ndėr format mė tė shpejta
tė masazhit qė aplikohet kundėr celulitit qė ndihmon
shumė te personat obezė apo me peshė tė shtuar,
duke ia kthyer trupit harmoninė fizike dhe psikike,
nė tė njėjtė kohė.

-Masazhi Sportiv : Konsiderohet pjesė e stėrvitjes
tė ēdo atleti.Nė mėnyrė te veēantė trajtohen kėmbėt,
sepse gjymtyrėt e poshtme janė nė punė gjatė gjithė ditės,
dhe nėse nuk arrihet tėekuilibrohen mirė forcat, rrezikohet
akumulimi i tensionit nė kėto muskuj.

-Masazhi I Pjesshėm : Ėshtė njė masazh i pjesėve
tė caktuara tė trupit, pėr shembull:masazhi i shpinės,
duarve, kėmbėve, kokės, etj.

*Tė kryera me kėrkesė tė klientit.
**Sherbim dhe ne Ambjentin tuaj.

Rr. Elbasanit,Sauk,Tiranė/Shqipėri
E-mail : arlindmilori@yahoo.com
Cel. : +355 693329286
Info : +355 694051011Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"