» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - pėr shitje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Objekte banimi - pėr shitje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 11.07.2013 14:42
Edisoni Edi Edisoni Edi ist offline
 
regjistruar: 03.12.2012
postime: 1
Standart Durres, shitet shtepi 2 kateshe, 110m2. Cmimi 50.000 euro

SHITET-shtepi private-DURRES,

shtepi 2 kateshe e parregulluar.sip ndertimi 110 m2. sip:truall(toke) 300 m2,zona:rrg sektor rinia mbrapa karburantit,me hipoteke,leje ndertimi etj.3 dhoma nkat tpar,3 dhoma nkat dyte,banjo ne secilin kat,shkallet jan nga brenda.per cdo info kontaktoni ne:
CEL:0696338241
CMIMI:45 000 Euro

Cel. : 0696338241
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Copy of IMG_2893.jpg
S: 165
Madhesia:  37.1 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Copy of IMG_2894.jpg
S: 94
Madhesia:  34.3 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Copy of IMG_2895.jpg
S: 89
Madhesia:  34.3 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Copy of IMG_2897.jpg
S: 95
Madhesia:  35.3 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"