Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Automjete & Motora & Mjete lundrimi > Makina & Autovetura
Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari

 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 13.01.2013 17:07
SHEHU.B SHEHU.B ist offline
 
regjistruar: 20.11.2012
postime: 1
Standart Tirane,KEMBEJ BMW SERIA 3 XDRIVE 2009 ME APARTAMENT,

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 80.000

KEMBEJ BMW XDRIVE INDIVIDUALE 2009,ME APARTAMENT,PRONE OSE TRUALL VETEM NE TIRANE.
DETAJE MBI MAKINEN:
BMW SERIA 3 XDRIVE INDIVIDUALE ( E BERE ME POROSI) ,330 XD
VITI I PRODHIMIT 2009
MAKINA FULL OPTION 4X4 ,ME KATER GOMA AKTIVE
KAMBIO TRIPTRONIK + OPSIONI SPORT,ME SEKUENCIAL,MARSHET NE TIMON.
NAVIGATOR+ ME CHIP.
MAKINA NE GJENDJE PERFEKTE,ME DOGANE TE PAGUAR.

TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR : 0696860423


Tel. : 0696860423
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSCF4300.JPG
S: 668
Madhesia:  47.2 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSCF4296.JPG
S: 840
Madhesia:  35.3 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSCF4282.JPG
S: 598
Madhesia:  47.8 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSCF4287.JPG
S: 661
Madhesia:  49.3 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSCF4297.JPG
S: 570
Madhesia:  30.6 KB  
Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"