» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - pėr shitje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Objekte banimi - pėr shitje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 30.11.2015 18:24
TIRANA REAL ESTATE TIRANA REAL ESTATE ist offline
 
regjistruar: 05.01.2010
postime: 1,436
Standart Tirane, Shesim Apartament 1+1, Kati 3, 65 m² 29.500 Euro (Rr. Teodor Keko, prane Astir.)

Zona/Rruga : Rr. Teodor Keko, prane Astir.

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Teodor Keko, prane Astir. Apartament 1+1+WC+1Blk, me siperfaqe 65m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.
Cmimi 29500 Euro.
------------------------------------------------------------------
Tirana, for Sale 1 bedroom Apartment at Teodor Keko Street. Apartment with surface 65sqm, is paved in tiles, located on 3-rd floor of a new building. The apartment has 1 bedroom, 1 living room, 1 bathroom and 1 balcony.
Price 29500 Euro.

Per me shume informacion...http://www.tiranarealestate-al.com/s...r.html?lang=sq


BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  13.jpg
S: 747
Madhesia:  57.4 KB  
__________________

TIRANA REAL ESTATE
Rr. "Sami Frasheri"
ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
kontakt: 04 4809606 / 06720 53361 / 0672053360
email: tiranarealestate@gmail.com
Web:
www.tiranarealestate-al.com
Skype: tirana.real.estate
Tirana-Real-Estate

per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuarOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"