» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - pėr shitje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Objekte banimi - pėr shitje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 12.10.2012 00:59
carli carli ist offline
 
regjistruar: 09.10.2012
postime: 1
Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 75 m² 105.000 Euro (Dervish Hima)

Zona/Rruga : Dervish Hima

OKAZION!

Shitet apartament i mobiluar me siperfaqe 75 m2,i perbere nga 1 dhoma gjumi plus garderobe ambjent i vecante dhe gatim (aneks) dhe ndenje dhe ballkon!
Apartamenti ka orientim jug-lindje me pamje nga parku i liqenit artificial.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane stadiumit "Qemal Stafa" ne rrugen Dervish Hima, perballe ambasades amerikane. Per shkak te formes se pallatit, kendit te veshtrimit dhe lartesise se apartamentit nuk ka ndikime nga plurat apo zhurmat perreth.

Apartamenti per momentin eshte i dhene me qera.

Cmimi 105.000 euro.

Tel: +355 66 30 66 767Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"