» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Turizėm
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Turizėm
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 22.01.2015 10:25
EUROPA EXPRESS travel tours EUROPA EXPRESS travel tours ist offline
 
regjistruar: 03.05.2009
postime: 66
Standart Tirane, oferte bilete avioni 2-D Turqi FLUTURIM DIREKT PER NE STAMBOLL 99 Euro

BOOOOMM

OFERTE TIRANE STAMBOLL TIRANE

99 EURO
VAJTJE ARDHJE (BAGAZH 30 KG)
CMIMET JANE TE VLEFSHME PER UDHETIM NE DATAT
01 SHKURT 2015 DERI NE 31 MARS 2015

BILETAT DUHET TE PRITEN DERI NE DATE 31 JANAR 2015.

NXITONI TE BENI PRENOTIMET SE VENDET JANE TE LIMITUARA!!!!

EUROPA EXPRESS TRAVEL TOURS
RR DURRESIT ,PERBALLE BLLOKUT TE AMBASADAVE
PERBALLE ZIO PEPE 2
KONTAKT
TEL:0422 38049
CEL:0674077717
0693481817(CLUB)

0683435829
__________________


Agjensia Europa Express Travel Agency

Rr.Durresit,Perball Bllokut te AmbasadaveOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"