» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Kurse profesionale & Arsim
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Kurse profesionale & Arsim
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 13.09.2012 13:50
eva.Stef eva.Stef ist offline
 
regjistruar: 26.11.2010
postime: 13
Standart Tirane, ofrojme kurs profesional ne anglisht

REGJISTROHUNI ne kurse private ne gjuhen Angleze "Cambridge&Michigan"
1. Profesionalizem i larte ne mesimdhenie
2. Puna ne grup me jo me shume se 6 deri 8 persona
3. Metoda bashkekohore audio-vizuale per te gjitha nivelet
4. Provimi i Certifikuar nga universiteti i Michiganit,USA
5. I njohur ne te gjitha institucionet kombetare dhe nderkombetare
6. Provimi i vlefshem me afat kohor per te GJITHE JETEN

NIVELET E KURSIT
1- Fillestar
2- Paramesatar
3- Mesatar
4- Pergatitje speciale per provim

STRUKTURA E KURSIT
- 12-13 ore ne muaj
- 3-4 muaj per nje nivel
Pagesa 5000 leke ne muaj

Adresa: "Cambridge&Michigan"
Blloku: "Komuna e Parisit"
Kthesa e pare majtas
Pallati tek SIGMA
TIRANE

Cel. 0674096753
E-mail: kadrigega@yahoo.com

Cel. : 0674096753Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"