» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > kėrkoj vend pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek kėrkoj vend pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 16.08.2013 12:28
JUSRA JUSRA ist offline
 
regjistruar: 15.02.2012
postime: 3
Standart Tirane, kerkoj te mbaj firma part-time ose full time

Kam 7 vite eksperience pune si ekonomiste. Kam mbaruar ne Fak Ekonomik Tirane ne vitin 2006(sistemi katervjecar) dhe nje master 2 vjecar po prane ketij Fakulteti. Jam Kontabiliste e Miratuar. Gjate eksperiences se punes time kam kryer veprimet e poshtepermendura:

1.Shitje,Blerje
2.Deklarata doganore(Import,Eksport),nxjerrje kosto artikujsh,kontabilizim dogane
3.Rakordim Kliente-Furnitore,
4.Regjistrim Arke-Banke
5.Kontabilizime te fundvitit
6.Marredheniet me zyren e tatim taksave dhe bankat e nivelit te dyte
7.Deklarimet online
8.Mbyllje bilanci

Kam njohuri te gjuhes angleze dhe italiane ne nivele te kenaqshme.Zoteroj programet e kontabilitetit Alpha Platinium, Financa 5. Jam dhe instruktore e ketyre programeve prane Qendrave Profesionale te Formimit.

Nr kontakti
0685303895

Cel. : 0685303895Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"