» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Automjete & Motora & Mjete lundrimi & Rent a Car > Mjete lundrimi & Marina
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Mjete lundrimi & Marina
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 26.07.2012 00:46
REDHVAL ITALIA REDHVAL ITALIA ist offline
 
regjistruar: 26.07.2012
postime: 1
Standart Durres, shes Varka me motorr per turizem dhe peshkim Viti 2012, 2.000 Euro

SHITEN BARKA PER PESHKIM & TURIZEM (te llojit me motorr).
Gjatesia 4m x 1.5m.
Prodhim Italian.
Fiberglass me cilesi shume te mire.
Barkat jane te reja, te pa perdorura.
Cmimi 2 000 Eur, me te gjitha aksesoret.
Mund te na kontaktoni ne nr tone te tel: 00355695418580

Cel. : 00355695418580Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"