» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - pėr shitje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Objekte banimi - pėr shitje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 06.08.2013 17:40
alket81 alket81 ist offline
 
regjistruar: 01.05.2012
postime: 10
Standart Durres, okazion SHES VILE NE PLAZHIN E DURRESIT

shes vile private ne plazhin e durresit.vila perbehet nga 4 apartamente. 1500 mk toke..e rrethuar me avlli qe i perket viles.ndodhet 800 m larg nga deti.

per informacjone te metejshme kontaktoni ne alket.alket@libero.it
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  3.jpg
S: 120
Madhesia:  32.6 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"