Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
para se te aplikoni!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 31.03.2015 13:56
izopol izopol ist offline
 
regjistruar: 20.03.2012
postime: 32
Standart SHQIPERI, VETEPUNESIM NE BUJQESI : SI MUND TE FITONI 1000 EURO/MUAJ ME KULTIVIMIN E KERMILLIT BIO - Part Time.

FIRME FRANCEZE ME 40 VJET TRADITE DHE EXPERIENCE PUNE ,KERKON TE BLEJE NGA FERMERE SHQIPTARE KERMILL BIO ,TE KULTIVUAR NE FERME.
PER KETE DUHET QE FERMERI TE KETE TE PAKTEN 1000 m2 TOKE BUJQESORE, FUSHORE OSE KODRINORE TE VADITSHME DHE TE BLEJE VETEM NJEHERE SASINE MINIMALE TE RASATIT TE KERMILLIT QE FILLON NGA 2000 EURO.
TE ARDHURAT VJETORE MUND TE SHKOJNE DERI 10.000 EURO NE VIT PER KETE SIPERFAQE TOKE. NUK KA KUFIZIM PER ZGJERIMIN E SIPERFAQES DHE TE PRODHIMIT PASI VITIN E DYTE FERMERI DISPONON RASATIN E VET.
FIRMA OFRON TEKNOLOGJINE E DUHUR, RASAT KERMILLI CILESOR E TE PERZGJEDHUARA ASISTENCE TE VAZHDUESHME DHE BLERJEN E PRODHIMIT .
PERIUDHA E AKTIVITETIT ZGJAT 8 MUAJ CDO VIT.(MARS-TETOR) ME NJE IMPENJIM MINIMAL 1-2 ORE NE DITE. PREFEROHEN PERSONA QE KANE EKSPERIENCE NE PUNET E BUJQESISE (PUNIME TOKE,MBJELLJE BIMESH ETJ.) DHE BLEGTORISE (MBAJTJE BAGETIE NE STALLE ETJ) DHE QE MUND TE MEREN VETE ME KETE AKTIVITET OSE TE AFERMIT E TYRE.
PER NJE INFORMACION ME DETAJUAR TE PLAN-BIZNESIT PER KETE AKTIVITET DERGONI NJE EMAIL ME EMRIN TUAJ, ZONEN KU MENDONI TA NGRINI FERMEN, SIPERFAQEN E TOKES QE DISPONONI, ADRESEN TUAJ TE EMAIL DHE NJE NR. CEL. DO TE KONTAKTOHEN VETEM PERSONAT QE PLOTESOJNE KUSHTET E MESIPERME.
FIRMA NUK OFRON VENDE PUNE , AS BASHKPUNIME DHE AS NUK MERR TOKA ME QERA, POR VETEM SHET DHE BLEN ME PARA NE DORE KERMILLIN BIO. PRANDAJ JANE TE LUTUR TE KONTATOJNE VETEM ATA QE DISPONOJNE KAPITALIN E NEVOJSHEM

PER NJE TAKIM
KONTAKTONI NE EMAIL : kermilli.bio@gmail.com

klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  SC20120417-120658.jpg
S: 9506
Madhesia:  74.5 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  SC20120417-120633.jpg
S: 9844
Madhesia:  93.3 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  SC20120417-120857.jpg
S: 7115
Madhesia:  82.1 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  SC20120417-120601.jpg
S: 10198
Madhesia:  85.5 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  SC20120616-213542.jpg
S: 9245
Madhesia:  103.4 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"