» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 08.06.2013 12:59
CV Shqip CV Shqip ist offline
 
regjistruar: 25.05.2012
postime: 9
Standart CV-Shqip.com - Miku juaj per te gjetur pune

Kerkoni pune?

Deshironi te rriteni ne karriere?

Deshironi te promovoni sherbimet tuaja?Rregjistrohuni dhe krijoni profilin tuaj online ne portalin me te madh te CV Shqip Online

http://cv-shqip.com/home/


ME NJE RREGJISTRIM NE CV SHQIP.COM JU MERRNI NJE PAKETE TE PLOTE QE PERFSHIN:

- Profil profesional online (tė ndėrtuar nga ne nė pėrshtatje me kėrkesat e tregut)
- Konsulencė profesionale pėr tju kėshilluar pėr aplikimet nė punė apo pėr identifikimin e klientėve pėr shėrbimet tuaja.
- Orientim pėr mundėsi punėsimi dhe pėr hapjen e njė aktiviteti si i vetė-punėsuar
__________________________________________________ ______________
Kombinoni CV-nė tuaj me formatet tona dhe plotėsojini me shembuj konkret nga puna juaj, grafikė, imazhe dhe video pėr ti bėrė aftėsitė tuaja tė dukshme e qė punėdhėnėsit tju venė re.

Bėni diferencėn

Nė njė kėrkim pėr punė juve do tju duhet tė jeni tė ndryshėm nga aplikantėt e tjerė. Kjo nuk ėshtė gjithmonė njė detyrė e lehtė nėse pėrdorni metodat e vjetra. Vetem njė letėr A4 nuk ėshtė me mjaftueshme pėr tė komunikuar potencialin dhe pėr tė bindur punėdhėnėsit qė ju jeni i duhuri pėr atė punė.

Ndėrtoni njė CV mė tė mirė se tė tjerėt

CV-Shqip ju jep njė mėnyrė mė tė mirė pėr tė ndėrtuar njė CV dhe tė ardhmen tuaj. Me profilin tuaj nė CV-Shqip ju mund tė shfaqni mė shumė se vetėm ekpseriencėn e punės duke pėrfshirė nė profilin tuaj tė gjitha arritjet, projektet, rekomandimet, punėt e kryera nė vite, grafiqe, fotografi e shumė tė tjera. Ju duhet ti provoni punėdhėnėsve se do tė jepni njė kontribut tė mirė organizatės ose biznesit tė tyre. Ju tregoni mundėsitė dhe pasionin pėr punėn dhe CV-Shqip bėn cdo gjė tjetėr pėr tju promovuar.

Kontakt: info@cv-shqip.com
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  banner_cv-shqip.jpg
S: 147
Madhesia:  26.0 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"