• CV-Shqip.com - Miku juaj per te gjetur pune

Kerkoni pune?

Deshironi te rriteni ne karriere?

Deshironi te promovoni sherbimet tuaja?



Rregjistrohuni dhe krijoni profilin tuaj online ne portalin me te madh te CV Shqip Online

http://cv-shqip.com/home/


ME NJE RREGJISTRIM NE CV SHQIP.COM JU MERRNI NJE PAKETE TE PLOTE QE PERFSHIN:

- Profil profesional online (të ndërtuar nga ne në përshtatje me kërkesat e tregut)
- Konsulencë profesionale për tju këshilluar për aplikimet në punë apo për identifikimin e klientëve për shërbimet tuaja.
- Orientim për mundësi punësimi dhe për hapjen e një aktiviteti si i vetë-punësuar
________________________________________________________________
Kombinoni CV-në tuaj me formatet tona dhe plotësojini me shembuj konkret nga puna juaj, grafikë, imazhe dhe video për ti bërë aftësitë tuaja të dukshme e që punëdhënësit tju venë re.

Bëni diferencën

Në një kërkim për punë juve do tju duhet të jeni të ndryshëm nga aplikantët e tjerë. Kjo nuk është gjithmonë një detyrë e lehtë nëse përdorni metodat e vjetra. Vetem një letër A4 nuk është me mjaftueshme për të komunikuar potencialin dhe për të bindur punëdhënësit që ju jeni i duhuri për atë punë.

Ndërtoni një CV më të mirë se të tjerët

CV-Shqip ju jep një mënyrë më të mirë për të ndërtuar një CV dhe të ardhmen tuaj. Me profilin tuaj në CV-Shqip ju mund të shfaqni më shumë se vetëm ekpseriencën e punës duke përfshirë në profilin tuaj të gjitha arritjet, projektet, rekomandimet, punët e kryera në vite, grafiqe, fotografi e shumë të tjera. Ju duhet ti provoni punëdhënësve se do të jepni një kontribut të mirë organizatës ose biznesit të tyre. Ju tregoni mundësitë dhe pasionin për punën dhe CV-Shqip bën cdo gjë tjetër për tju promovuar.

Kontakt: info@cv-shqip.com
 


Contact
Back
Top