» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Mobilje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Mobilje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 17.05.2012 21:51
Andreaizmir Andreaizmir ist offline
 
regjistruar: 26.10.2010
postime: 3
Standart Shqiperi, shpallje ARREDIM KOMPLETIM SOXHORNOSH GARDAROBA DHE GUZHINASH.

KOMPANIA ME E NJOHUR ITALIANE ME FAME PER ARREDIMIN (KOMPLETIMIN)
E GUZHINAVE DHOMAVE TE GJUMIT SOXHORNOVE gruppo cucine TASHME NDODHET DHE NE SHQIPERI.

KLIENTIT I LIHET CDO GJE NE ZGJEDHJE PER TE BERE,DUKE FILLUAR NGA LLOJI I MATERIALIT, E DERI TE CMIMI.


ARREDIMIN MUND TE ZGJIDHET SI TE DESHIRONI:

SI MODERN ASHTU DHE KLASIK.

JA DISA NGA PUNET TONA ME TE NJOHURA,ATY KU LUKSI DHE KLASI ZENE VEND.


email: gruppocucineal@gmail.com

Tel. : 0684933011
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  01-acero-1279911132.jpg
S: 440
Madhesia:  39.6 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  osaka04-big-1279902155.jpg
S: 475
Madhesia:  43.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  replay05-big-1279906612.jpg
S: 377
Madhesia:  33.1 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  AISHA - colore bianco.jpg
S: 381
Madhesia:  46.5 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  GAIA antracite part..jpg
S: 394
Madhesia:  35.9 KB  

__________________
SHES NJE FAX TE PERDORUR TE INTERESUARIT TE DERGOJN EMAIL NE andreaizmir@gmail.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"