Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
para se te aplikoni!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 04.05.2012 13:23
Sigi Shpk Sigi Shpk ist offline
 
regjistruar: 19.09.2008
postime: 3
Standart Tirane, ofroj vend pune menaxher produkti

Kompania Sigi Shpk, perfaqesuese e markes Gosh Cosmetics, kerkon te punesoje nje menaxher produkti.
Te interesuarit preferohet:
  • te kene perfunduar studimet e larta (ose te jene ne perfundim te tyre) ne dege sociale apo gjuhe te huaja
  • te njohin shume mire anglishten
  • te jene te pergjegjshem per detyrat
  • te jene fleksibel me orarin e punes

Te interesuarit jane te lutur te sjellin fillimisht CV-te ne adresen juliana.xhabafti@sigi.al.

Tel. : +355 44500501

Cel. : +355 692065898Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"