» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri > Objekte banimi - pėr shitje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Objekte banimi - pėr shitje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 17.11.2015 17:52
NORITIRAN NORITIRAN ist offline
 
regjistruar: 02.01.2012
postime: 28
Standart Shes shtepi 120 m² me 700 m2 truall.

OKAZION

SAUK I RI SHES SHTEPI 120 M² ME 700 M2 TRUALL.

Ne Sauk te Ri afėr ambulances shitet Shtepi 1 kateshe me kollona per katin e 2-tė dhe bodrum.Trualli eshte 700 m2, me certifikat pronesie . Shtepia eshte ndertim i vitit 2005 dhe ka hapsira te nevojshme dhe pamje te lire e te hapur per rreth. Trualli eshte i mbjelle me peme te ndryshme frutore dhe krijon nje ambjent mjaft te kendshem e te qete. Ēmimi 150000 Euro i diskutueshem..
Cel. : 0672104373
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSC_0509.jpg
S: 570
Madhesia:  33.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSC_050d9.jpg
S: 477
Madhesia:  33.7 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"