» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Kurse profesionale & Arsim
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Kurse profesionale & Arsim
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 18.04.2012 20:17
Irisoft Irisoft ist offline
 
regjistruar: 23.08.2005
postime: 317
Standart Tirane, Pergatitje per provimet e lirimit

Qendra didaktike Irisoft ofron
Pėrgatitje pėr Provimet e Lirimit


Kurse pėrgatitore intensive pėr provimet e lirimit
• Matematikė
• Gjuhė- Letėrsi

Pėrgatitja me pedagogė/mėsues – autorė tekstesh

Adresa: Rr. Him Kolli, V.23/1, Tiranė
Tel: 042242107, 0682097040 , 0695252625 (club)

Tel. : 042242107

Cel. : 0682097040, 0695252625
__________________


Qendra Didaktike Profesionale IRISOFT

Rruga Himė Kolli, Vila 23/1, pėrballė ish- SAMSUNG, 50 m nė brendėsi nga Rr e Kavajės, Ndėrtesė 3 katėshe.
Tiranė - Albania

Tel: 04 2242 107
CEL:069 52 52 625
email: info@irisoft.al
web: www.irisoft.edu.al
facebook : Qendra Didaktike IrisoftOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"