» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznesi
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznesi
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 18.11.2012 19:05
gkermilli gkermilli ist offline
 
regjistruar: 18.04.2012
postime: 6
Standart Tirane, organizim PRODHIM KULTIVIM KERMILLI

ORGANOZOJ NGRITJEN E FERMAVE PER KULTIVIMIN E KERMILLIT..TEKNOLOGJI FRANCEZE E AVANCUAR DHE INTENSIVE(DMTH EVITIMI I PROCESEVE TE LINDJES NE MENYRE NATYRALE ,POR ME VEZE TE GATSHME GATI PER RRITJE)E CILA TE MUNDESON SHKURTIMIN E KOHES SE RRITJES DHE DHE MARJEN E MAKSIMUMIT TE PRODHIMIT.(MIN 3 TON PER DYN NE 5 MUAJ).EKSPERIENCE NE TREG.BLERJEN E PRODHIMIN PO NGA NE.LIKUJDIM TE MENJEHERSHEM PER SASINE E PRODHUAR.AVANTAZH I KESAJ TEKNOLOGJIE ESHTE SE NUK DUHEN SASI TE MEDHA TOKE POR MAKSIMUMI 6(DYNYM).NXJERJA E INVESTIMIT ESHTE E MUNDUR QE VITIN E PARE TE PRODHIMIT PLUS FITIMI JUAJ.

Cel. : 0682063600 skenderaga.partenrs@yahoo.com. tirane. ALBANIAOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"