Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Faqe shqiptare nė internet
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Faqe shqiptare nė internet
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 12.04.2012 14:26
City Shop Albania City Shop Albania ist offline
 
regjistruar: 12.04.2012
postime: 1
Standart City Shop Albania

City Shop Albania - qendra tregetare online
Tani mund te blini gjithcka online edhe ne Shqiperi.

Veshje te ndryshme: Per femra dhe meshkuj,
Pantallona, Jeans, Fustane, Lingerie, Bluza, Kemisha, Pulovra, Veshje Sportive Jelek, Pallto, Xhaketa, Pardesy, Xhupa, Kostume, Kepuce, Etj....

Aksesore: Syze, Ēanta,Ora, Rripa, Bizhuteri, Kozmetike, Etj...

Oferta Te ndryshme:
Oferta ditore dhe javore...

Te Ndryshme:
Per Femije, Elektronike, Per shtepine, Elektroshtepiake, Etj...

Ne baskpunim me butiket dhe dyqanet me te mira ne Tirane...

Se shpejti ne: www.city-shop.net
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  logo_exdress.png
S: 118
Madhesia:  32.4 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"