prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 13.06.2013 17:43
AVANCE SHPK AVANCE SHPK ist offline
 
regjistruar: 12.03.2012
postime: 25
Standart Tirane, ofroj vend pune KORDINATORE PER QENDER SPA & ESTETIK

Qendra Dimension "Fizioterapi & Spa" (pjese e shoqerise Avance shpk) ofron sherbime Fizioterapie, Spa-je dhe Estetike, e vendosur ne Rr. Beqir Luga kerkon te punesoje KORDINATORE PER QENDER SPA & ESTETIK qe ploteson kushtet e meposhtme.

1.Te kete eksperience pune ne Qendra SPA-je & Estetike
2.Te kete njohuri te mira mbi administrimin e inventarit
3.Te jete e komunikueshme
4.Te flase shume mire Anglisht
5.Te njohe programet baze te kompjuterit
6.Mosha deri ne 30 vjeē


Te interesuarit te dergojne CV-in e tyre me fotografi ne adresen email anovruzaj@avance.alOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"