prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 06.07.2012 02:00
Mega Company Mega Company ist offline
 
regjistruar: 06.04.2012
postime: 4
Standart Tirane, ofroj vend pune Operator ,supervisor,back office,teknik

Mega Internet &Solution

ofrohen vende pune si me poshte:



-Operatore telefonike te gjuhes italiane

Me experience pune minimumi 6 muaj

Te flasin rrjedhshem gjuhen italiane

Te perdorin programet baze te kompjuterit

Telemarketing me produkte telefonike

Motivim dhe dėshire pėr punė


-Supervizor

Me experience minimumi 1 vjecare ne call center

Te kete frymen e punes ne grup

Te njoh shkelqyeshem gjuhen italiane

Te njohe programet kompjuterike

Fushate telemarketing me produkte telefonike


-Back office per call center

Me experience minimumi 1 vjecare ne call center

Te kete frymen e punes ne grup

Te njohe shkelqyeshem gjuhen italiane

Te njohe programet kompjuterike





Rezymeja juaj duhet tė shoqėrohet me

fotografinė ne adresen :info@mega-group.al



Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"