» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > kėrkoj vend pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek kėrkoj vend pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 03.03.2012 11:35
dionis kokaj dionis kokaj ist offline
 
regjistruar: 03.03.2012
postime: 1
Standart Tirane, kerkoj vend pune kamarier

jam i interesuar per pune si kamarier per turnin e pasdites .kam eksperjenc pune ne kete fushe . ju faleminderit per mirekuptimin.

Tel. : 0696557896Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"