» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Mobilje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Mobilje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 20.12.2005 09:38
visa visa ist offline
 
regjistruar: 20.12.2005
postime: 1
Standart KS, Prishtinė shes Mobile per shtepi banesa etj.

lloji i njoftimit. : shes

Shteti............: KS,

Qyteti............: Prishtinė

Shesim mobile per shtepi dhe banesa
per me shum informata kontaktoni ne nr.tel : 37744 375 878, apo ne email adresen : Mobileria-visa@hotmail.com

Ju mir presim.

Tel. : 37744 375-878Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"