» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Faqe shqiptare nė internet
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Faqe shqiptare nė internet
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 17.12.2005 15:10
iNSTAT iNSTAT ist offline
 
regjistruar: 17.12.2005
postime: 1
Standart www.instat.gov.al

Instituti i Statistikave
bėn publikime periodike (mujore dhe tremujore) kryesisht nė fushėn e tė dhėnave ekonomike dhe financiare.
Qėllimi i tyre ėshtė tė tregohen tendencat kryesore tė zhvillimit tė ekonomisė, qė lidhen me prodhimin, tregtinė e jashtme, investimet,ēmimet, tė ardhurat ,nivelin e punėsimit, etj .
Kėto publikime shoqėrohen me njė aneks metodologjik,
qė tregon mėnyrėn e llogaritjes dhe mbulimit pėr ēdo tregues.
Nė njė grup tjetėr botimesh, shumė tė rėndėsishme, janė botime, nė tė cilat pėrfshihen edhe botimet vjetore.
INSTAT ofron sherbimin e kryerjes se anketave prane familjeve dhe ndermarjeve ekonomike.

INSTAT ofron sherbimin e kurseve te kualifikimit te software-ve statistikore si SPSS.
Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"