Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Bebet dhe Fėmijėt
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Bebet dhe Fėmijėt
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 10.07.2011 11:17
Jana97 Jana97 ist offline
 
regjistruar: 09.07.2011
postime: 1
Standart shes Shes punime bize te bera me dore (grep), sipas kerkesave.

Ofroj punime me bizė (grep), me permasa dhe ngjyra sipas sipas deshirave tuaja, te bukura per tu vendosur ne ambientet e shtepise.

Ju mund te kontaktoni ne email. jsollaku@hotmail.com.
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSC_1091.jpg
S: 8221
Madhesia:  62.5 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSC_1090.jpg
S: 1026
Madhesia:  66.1 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSC_1093.jpg
S: 9153
Madhesia:  80.9 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSC_1092.jpg
S: 1345
Madhesia:  68.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Bize katerkendore.jpg
S: 5680
Madhesia:  84.9 KB  
Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"